Армійські шапки та вовняні світери для вояків - липівчан.
Особлива подяка президенту Асоціації українських організацій Естонії Володимиру Паламару та Володимиру Сеніву за доставку. Вже отримали теплі речі воїни, які зараз перебувають у відпустці.

 

Чергова партія теплих речей надійшла від естонських друзів. Шапки, вовняні светри, білизна буде відправлена воїнам – липівчанам. На прохання наших партнерів з Естонії частину теплих речей також було передано для волонтерів з Іллінецького району.

За період із 1 січня 2015 р. Липовецьким благодійним фондом громади було надано матеріальну допомогу в сумі 1,5 тис. грн.. військовослужбовцям – липівчанам та їх родинам Лесику О.П., Давискибі Г.В., Герасименку М.О.
Гаврилов М.О., який тривалий час перебував на лікуванні в госпіталі, особисто подякував Миколі Любченку, Руслану Танасюку та Чигуру Олегу за надану благодійну допомогу (3,0 тис. грн.) – кошти були зібрані під час проведення районного турніру з волейболу.
Також із надходжень, зібраних під час благодійних заходів від жителів с. Росоші та селища Турбів, було передано для потреб воїнів цих територіальних громад 17,7 тис. грн.
Всього з 1 грудня 2014 р. по даний час через Липовецький благодійний фонд громади надано матеріальної допомоги воїнам-липівчанам на суму 50,33 тис. грн. Робота по уточненню їх потреб з метою забезпечення найнеобхіднішим продовжується.
Правління Фонду Громади м. Липовця висловлює щиру подяку Андрію Барилюку за сприяння та нашим землякам - киянам Руслані Павлюковій (Сіренко) та Тетяні Артебякіній (Круліковській) за допомогу в доставці спорядження.