Нещодавно липовецький розважальний центр із романтичною назвою "Серце міста" приймав гостей. Його власниця, Олена Марківська втілила в життя ідею, яка народилась не так давно , ідею допомоги нашим воїнам, які перебувають у зоні АТО. Дякувати Богові , у нашому місті є кому реалізувати  в життя такі потрібні , патріотичні ініціативи.  Липовецький благодійний фонд громади вже виношував думку щодо збору коштів на автомобіль для потреб АТО, аж тут пані Олена запропонувала свої приміщення, програму за участі зірок української естради і робота закипіла. 

 Зібрався оргкомітет, затвердив план щодо підготовки заходу і одразу ж приступив до його  виконання. Розповсюджували квитки, виготовляли афіші, запрошували липовецьких умільців до участі. На першому засіданні і народилась назва заходу "Разом до перемоги!". Липівчани з перших днів стали активними учасниками різного виду допомог для наших захисників і докладають чимало зусиль аби наблизити цей день - день миру і спокою. В першу чергу, на вечір були запрошені липівчани -учасники сьогоднішніх бойових дій на сході із своїми дружинами, керівники організацій та установ з колективами, гості із смт. Турбів та м. Іллінці, жителі міста.

17 квітня, у п’ятницю, розважальний заклад став дійсно серцем нашого невеличкого міста. При вході гостей зустрічав духовий оркестр під назвою "Ренесанс", у складі якого три покоління учасників. Наймолодшим передають свій досвід гри на духових музичних інструментах Микола Карпенчук та Олександр Адамчук.  І як пройти повз такий оркестр не опустивши в скриньку свій внесок у загальну добру справу!?

На другому поверсі гарні дівчата у вишиванках на груди кожному гостеві чіпляли жовто-блакитну стрічку, символ нашої України. У рожевій залі несподівано всіх чекав фуршет, який гостинно підготувала власниця закладу, та виставка чудових робіт наших липівчан художників, вишивальниць. Було тут на що подивитись!

Леся Шиманська прочитала вірш росошанки Ганни Кошалко "Ми є народ!".

А коли гості  розсілись по місцях за столики, вечір розпочав Олександр Теренчук, ведучий багатьох розважальних програм, шоу-мен і просто "дільничний". Дотепний, іскрометний, запальний, він одразу заволодів увагою публіки.

Із вітальним словом виступив голова правління фонду Микола Обара та міський голова Микола Майданюк..

Голова правління Микола Обара вручив подяки за внесок  у розвиток Фонду. Їх отримали , Тетяна Кричківська, Микола Майданюк, Олександр Стукан, Володимир Сенів, Олеся Шиманська, Віктор Підлубний, Сергій Остапенко.

Вітала присутніх  у своїй господі і гарна господиня Олена Марківська.

Від учасників бойових дій на сході України виступив Віктор Дмитрів, він запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять полеглих за  єдність і цілісність держави наших липівчан Володимира Полупанова, Романа Грушка та всіх хто, не вагаючись, віддав життя за Україну.

Концертну програму розпочала наймолодша учасниця заходу, лауреат багатьох фестивалів народної та дитячої пісні в Україні й за рубежем , наша чарівна Владка Смаляна. За нею виступила фіналістка всеукраїнського конкурсу-шоу "Голос України" Ольга Мельник із Вінниці . Ведучий програми Олександр Теренчук уміло та захоплююче провів аукціон на якому розігрувались вироби прикладного мистецтва. Найбільші суми коштів взяли художні картини виконані маслом на полотні: "Соняшники"  Юрія Пасічника та " Козаки" Тетяни Філь. Потім були продані вишивки виконані бісером:  яскраві "Маки" Наталії Собчук , портрет Великого Кобзаря, вишитий Світланою Білик  та "Іриси " Тамари Обари. Справжні змагання серед учасників дійства влаштовані були за право придбати художнє фото з вечірніми видами нашого міста автора Олексія Обари. З  бажанням липівчани купували серветки , вишиті  Катериною Герасименко.

Далі концертну програму продовжили наші липовецькі зірки, і я вам скажу - у них це чудово вийшло! Зал дружно аплодував Ярославу Пшиворському, Юліїї Іванченко, Юлії Задоєнко, Володимиру Губрію, репертуар яких відповідав змісту цього заходу і кожна їх пісня чіпляла за живе.

Завершив захід гість із м. Вінниця Дмитро Нікітін із своєю групою.

Спеціальна комісія, утворена під час дійства, приступила до підрахунку коштів , зібраних протягом вечора і її голова  Віталій Чекурда оголосив суму: 35 тисяч 21 гривня. Мета - на яку збирались кошти - ремонт автомобіля швидкої допомоги для потреб АТО, ну і, звичайно, допомога воїнам – липівчанам та їх родинам.

Гроші було здано в банк на рахунок Липовецького фонду громади. Суми коштів продовжують надходити від підприємств, установ, приватних осіб.

Валентина Тращук, член наглядової ради Фонду Громади м. Липовця.